| CamyAngel a întrebat:

Sall TPU, As vrea sa invat limba japoneza... Daca puteti sa-m dati niste site-uri sau sa-m spuneti unde se pot face cursuri(de preferat in Craiova)...(14 ani)laughingwinking

2 răspunsuri:
| Alina_Roxana_1999 a răspuns:

NU stiu situri dar multa bafta! :*

| SimonSays281 a răspuns:

Nu stiu daca iti mai e de folos informatia acum, dar si eu sunt din Craiova si fac japonezahappy. Exact langa Carol ( unde se temrina Carolul mai bine zis, fata in fata cu parcarea aia de langa mercur) este o cladire mai micuta alba, iar la etajul 6 la o usa unde scrie '' simon's...'' exista un tip pe nume Bogdan care face cursuri de japoneza. E foarte tare acolo big grin