| eusuntmama a întrebat:

As vrea sa urmez facultatea de managment, pe ce profil la liceu ar trebui sa merg?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acolo unde se invata multa, foarte multa matematica!

| sierra1 a răspuns:

Nu contează absolut deloc profilul liceului. Doar să-l faci și să mai iei și bac-ul când o fi să fie

| ReddY25 a răspuns:

Economic

| ReddY25 a răspuns:

Sau științe sociale/mate-info

| LordCristobal a răspuns:

Nu contează profilul liceului trebuie doar sa ai bacul luat.
Si bineinteles sa ai calitati potrivite de manager: sa te impui in fata unui colecti, sa gestionezi situatii critice si sa ai spirit antreprenorial(de afacerist).