| anonim_4396 a întrebat:

Asi dori sa stiu daca se pot realiza lini frante inchise din doua segmente?

Răspuns Câştigător
| Anuska_8824 a răspuns:

Nu.
logik`!

5 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Nu se poate! Numarul minim de segmente pentru a realiza o linie franta inchisa este trei!

| fantasy01 a răspuns:

Salut! Din doua segmente nu se poate! Doar de la 3 in sus! Fundita puppy dog eyes?

| CariKet a răspuns:

Nu se pot.

| brunetik_9995 a răspuns:

Nu este posibil. fratele meu mai mic a avut un exercitiu asemanator la matematica

| dori0099 a răspuns:

Asta stiam si eu dar am un nepot care are problema asta la scoala si am vrut sa fiu sigur.