| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Astazi am sustinut simularea la romana.La ultimul eseu a picat roman psihologic si l am caracterizat pe stefan gheorghidiu.Toate buna,insa se poate ca din graba,sa nu fie mentionat numele romanui,respectiv ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi.Credeti ca ar avea de ce sa mi scada in conditiile in care personajul ales este cel potrivit?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Asa cred, trebuia sa mentionezi care e romanul psihologic ceea ce tu n-ai facut, deci practic n-ai rezolvat jumatate din cerinta principala.