| anonim_4396 a întrebat:

Astept pareri :D Multumesc!

https://www.youtube.com/watch?v=VoyylOxPYDQ

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Of,of in tot videoclipul e vorba despre cit de irezistibil esti in fata fetelor, doamne, numai fete din astea ai intilnit? Nu ai intilnit nici una pe care tu trebuia sa cuceresti? Ma asteptam sa fie un videoclip despre ce ar trebui sa faca barbatii sa cucereasca o fata dar se vede ca in ziua de azi fetele nu trebuie cucerite ca se dau ele la barbati.Pacat.Dar nu cred ca trebuie sa generalizez. Poate ca din o mie de fete 900 se dau la baieti dar vreau sa cred ca macar in 100 din o mie a ramas demnitatea de a lasa ca barbatul sa faca primul pas.Caci nu numai fete sunt destule sunt si barbati destui pe Pamint.Eu cel putin cind intru pe un site de socializare, desi nu sunt tinara deja dintr-o data ma abordeaza vreo zece.Si asta zilnic! Deci este din ce alege.Nu stiu daca barbatilor chiar le place sa nu depuna nici un efort de a avea o fata.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru gemeni6226):

Din pacate vremurile s-au schimbat, doar unele fete fac primul pasbatting eyelashes

| 1JustMe1 a răspuns:

Unele fete zambesc la toti si se uita in ochi doar ca sa ii atraga atentia cand ii explica ceva. Daca rade la foarte multe lucruri spuse de tine asta nu inseamna ca te place. Este probabil sa fi facut o gluma buna sau sa fie o fata care se amuza la orice.https://www.youtube.com/watch?v=an04uPv9n0Y