| zalisa a întrebat:

Aţi citit "de ce fierbe copilul în mămăligă" de Aglaja Veteranyi? Ce părere aveţi? mie mi se pare foarte bună, dar sfârşitul e cam greu de priceput...:-D

6 răspunsuri:
| zalisa explică:

@ anonim: daca nu te intereseaza, de ce ai raspuns? chiar crezi ca mi=ar pasa catusi de putin de parerea unei persoane de teapa ta si fara pic de curaj de moment ce se ascunde sub numele de anonim.

| zalisa explică:

E "betoană"!

| eu_stie_tot a răspuns:

Ce uratlaughing. Nu nu am citit-o dar chiar vreau sa o citesc. E in lista mea. Crezi ca se merita?

| Rizer a răspuns:

Nu, dar va fi urmatoarea carte pe care o voi citi... ah, si imi place f mult sweeney toddtonguefilmul meu preferat

| heartgrenade a răspuns:

Nu, dar va fi urmatoarea carte pe care o voi citi... ah, si imi place f mult sweeney toddtonguefilmul meu preferat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nu ma intreseaza