mira
Întrebare recomandată | mira a întrebat:

Ati fost astazi la BOOKFEST? Daca nu, mai aveti timp pana la sfarsitul saptamanii pentu a face o baie de cultura.

Răspuns Câştigător
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Chiar am sa merg!

3 răspunsuri:
| Byucc a răspuns:

Din pacate nu deoarece stau mult prea departe dar mi-ar place foarte mult sa ajung!

| Allison2009 a răspuns:

Ce e ala Bookfest?

| mira explică (pentru Allison2009):

Bookfest este un urias targ de carte organizat la Romexpo.Toate editurile au standuri si adesea vand carti la preturi reduse.Concomitent se organizeaza lansari de carte la care participa autorii si multi specialisti in domeniu care prezinta cartile.Bookfest este un eveniment cultural de mare rezonanta.