| didu194 a întrebat:

Ati participat la concursul CIA? (Concursul de Informatica Aplicata)
Vreau sa stiu si eu daca sunt persoane care merg pe judet (Prahova)

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Am participat anul trecut, pe judeţul Mureş. A fost interesant, dar când am fost eu teoria a fost cam aiurea (nu am făcut la clasă o jumătate din ele, iar cel care a făcut cel mai mult la teorie a făcut cam 50% din răspunsuri), în rest a fost ok. Să nu ai ghinionul unei prietene să ţi se oprească calculatorul când aproape ai terminat laughing (ea mergea la naţională dacă nu i se întâmpla)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu sunt pe judettongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca e destul de interesant.am fost pe judet in aprilie 2010 si a fost.bine:ddoar ca subiectele de la practica au fost cam multe pentru 90 min.Multa bafta>big grin