mira
| mira a întrebat:

Ati pierdut vreun numar din colectiile "Adevarul"? Acum va puteti completa colectia de la libraria "Adevarul", deschisa recent. O multime de carti si albume minunate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai libraria Adevarul din Bucuresti este deschisa de multa vreme. Eu anul trecut am pierdut niste numere din revista Pictori de Geniu si le-am luat de acolo. Ba chiar am luat si pentru cineva de pe site care nu este din capitala si n-avea de unde sa cumpere numerele pierdute. Na ca m-am si laudathee hee

6 răspunsuri:
mira
| mira explică:

Detalii la cerere. Ziarul "Adevarul" ca si altele ofera un supliment materializat intr-o carte sau un album. Cei care din anumite motive nu au reusit sa cumpere un numar din colectia propusa au acum ocazia sa viziteze Libraria "Adevarul"(bd.Magheru 18) unde gasesc toate numerele unei colectii.Si in tara in principalele orase au fost deschise astfel de librarii.

mira
| mira explică:

Pe Google apar toate orasele in care s-au deschis astfel de librarii.Cred ca si in Timisoara.Verific imediat.

mira
| mira explică:

Da si in Timisoara, aproape de Piata Unirii.

mira
| mira explică:

Da, a implinit un an si s-a redeschis in urma unor actiuni de igenizare.

| Arthur a răspuns:

Mira nu ai precizat oraşul. În Timişoara e deschisă de multă vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, interesant happy. Eu am comandat de pe site-ul lor cateva carti care m-au interesat big grin.