| Broadband a întrebat:

Ati ramas vreodata corijenti?

17 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Nu , niciodata !

| iuli a răspuns:

Nu

| PandaGirl a răspuns:

Nu, dar am in clasa baieti care sunt primi pe lista la repetentie nu corijenta.Au reusit sa stranga intr-o zi atatea note proaste (1, 2, 3 rar un 4) cat nu am reusit eu in 8 ani de zile.

| alexutu001 a răspuns:

Nu, Doamne fereste as dormi pe pres la usa:-ss

| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu

| 54ndy a răspuns:

Da, la română şi matematică în acelaşi an din greşeală de profesor, am dat am dat corijenţa în locul unuia care avea acelaşi nume cu mine.

| Bylok a răspuns:

Nu si daca as ramane nu as mai avea ce cauta acasa

| marius577 a răspuns:

Nu

| Broadband explică:

Bravo vad ca va tineti de scoala. nici eu nu am ramas corijent, dar nici note bune nu am.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Nu, cred ca parintii nu m-ar mai primi in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nici nu vreau sa fiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! OMG, cred ca as murii si eu si orikine ma cunoaste, mai ales parintii

| Enste a răspuns:

Da in a 6a semestrul asta si cel trecut am avut 4 4 5 la mate si la teste tot continui sa primesc note proaste si la romana la fel teme nu mai pot sa fac ca nu am invatat la ele. Cred ca voi repeta clasa

| SuperVipy a răspuns:

Nu am ramas niciodata nu am fost un copil problematik nu din punktul asta de vedre

| DeeutzzaA a răspuns:

Nu

| DeeutzzaA a răspuns:

Dar nu e rusine daca rami este rusine daca ramii de 3 ori sau 4 ori ok am un coleg de al meu care o sa ramana si nu o sa mai poata treaca clasa ca el a ramas de multe ori ok dar doar trebuie sa ai grija in al dolea sem daca ai ramas ca daca ai trecut la materi poti sa treci si nu mai mergi la vara :d

| 0robby0 a răspuns:

Nu. Sper sa nu raman...