| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul "The money Pit"? Ce parere aveti despre el?
Daca nu l-ati vazut, iata o scena delicioasa din film, care ma face intotdeauna sa rad in hohote:
http://www.youtube.com/watch?v=b5BKX3QCjk0

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Doamne, comediile din anii '80 erau nebune, nebune, nebune... mi-aduc aminte faza cu covorul, când cădea prin podea prins în covor... Dacă vrei să vezi ceva la fel de amuzant, caută Outrageous Fortune cu Shelley Long şi Bette Midler.

1 răspuns:
| CatalinMG a răspuns:

L-am vazut mai demult, iar acum ca mi-ai adus aminte de el o sa il caut din nou laughing)