| LighteD a întrebat:

Avand in vedere ca au picat asa multi anul asta la Bac, unde as mai putea prinde un loc la facultate in Cluj (e mai aproape de orasul unde stau eu ) si cine stie daca mai sunt undeva locuri la "cămine studentesti? Va rog mult sa raspundeti.

1 răspuns:
| Amaya a răspuns:

Http://www.ziuadecj.ro/......73683.html
Locuri sunt suficiente, chiar si la buget, numai ca trebuie sa te inscrii zilele acestea. Despre camine nu stiu, poate ai norocul sa prinzi si acolo, dar dupa ce esti admis la o facultate. Bafta.