| Miaw21 a întrebat:

Avand in vedere ca subiectele au fost mult mai usoare, si au existat mai multe note mari, cu cat credeti ca e posibil sa creasca mediile de admitere la licee "de elita" anul asta? Care credeti ca sunt cele mai "in voga" profile de liceu?

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Nu cred ca o sa cresca cu mult mediile de intrare adica probabil doar cu cateva sutimi la liceele de elita la celelalte cu mai mult probabil

cel mai bune profile de liceu dupa parerea mea sunt stintele naturi si mate info

| ayosmdk a răspuns:

Probabil ca va creste cu 0, 50 sau 1 punct.
Cele mai in voga... hmm
Chiar nu am habar. Stiu doar ca majoritatea elevilor dau la mate info.