| cineva2012 a întrebat:

Avem un maistru de treaba la practica, sunt a10a...ce ziceti oare daca nu merg 2 saptamanii la practica comasata ma va lasa corigent pe vara? sunt la profil mecanic!

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

La practica nimeni nu lasa pe nimeni insa iti dau un pont. Nu pleca aceste 2 saptamani fara sa ii spui, eventual ofera-i o bautura fina alaturi de cuvintele cele mai diplomate ceva de genul: Domnule inginer, am o problema 2 saptamani, ajut bunicii la tara sau am gasit un loc de munca pe perioada verii si trebuie sa incep de maine, chestii de-astea. Apoi, fii atent ca sa nu te mai vada nimeni prin preajma liceului.

| cineva2012 explică (pentru FeliciaCorinaA):

Da, am inteles! Ms de sfat!

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru cineva2012):

Cu multa placere. happy