| S3c0ndSh0t a întrebat:

Daca eu sunt la profil mecanic as putea sa ma transfer la profil electromecanic in clasa a10a la acelasi liceu?

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

@Bogdan009 Tu nu stii sa citesti? Omul a zis ca e deja la liceul respectiv ce admitere sa mai dea? Doamne de oameni!

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Da desigur dar vei da niste teste pentru materiile care sunt in plus la profilul electromecanic.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Si apropo vorbeste din timp cu diriga sau dirigu tau. El sau ea te poate ajuta cel mai bine. Am uitat sa iti spun ca ar fi posibil sa te transferi chiar si la mijlocul semestrului dar ar fi bataia de cap mai mare pentru ca trebuie sa inveti materiile suplimentare de electromecanica in paralel cu cele de mecanica.

| Bogdan009 a răspuns:

Pai da poti dar trebuie sa dai niste teste de admitere pentru liceu si trebuie sa ai media de intrare la acel liceu (trebuie sa dai test scris si test oral ) FunDa big hug