| secreeet a întrebat:

Aveti ceva idei cum s-ar putea decora sala pentru clasa pregatitoare? multumesc! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Korman a răspuns:

Planse cu personaje din povesti, expozitii cu lucrari ale copiilor, planse cu animale.

2 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Planse cu anotimpurile, lucrarile copiilor de la desen, lucru manual sa fie expuse. Exista in comert fulgi, braduti si alte figuri care pot fi lipite, sunt elemente de ornament.

| MironAndrei1 a răspuns:

Buna pentru inceput ai putea sa faci niste decoratii cu" bine ati venit la scoala!"Si o bucata de polistiren pe care sa pui desenele copiilor...
Fi creativa big grin
Sper ca ti-am fost de folos happy
Funda?