| PsyhoChild a întrebat:

Aveti cunoștințe sau poate chiar voi care au făcut Facultatea în străinătate? Dacă da, cum a fost experiența

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Găsești atât de multe videoclipuri pe Youtube cu experiența româniilor la universitățiile din străinătate, tot ce trebuie să faci e să cauți.
Cunosc atât persoane care au renunțat la respectiva facultate și au venit înapoi în țară să facă o facultate, cât și persoane care studiază sau au studiat acolo și au și job.