| Advvrt a întrebat:

Aveti idee cam pana cand se va face scoala online?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 12 iunie de termină anul școlar. Ore facem până maxim saptamana viitoare, oricum luni nu se fac ore. Pentru ca în ultimile săptămâni se încheie mediile, media semestrială și cea generală.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil, se va termina pe 12 iunie.

| whatisthis19 a răspuns:

12 iunie se termina anul scolar si orele online

| Carolina1972 a răspuns:

Pai in 28 cel mai probabil aflam mediile generale, 28 fiind ultima zi in care trebuie sa fie incheiata situatia scoala. Iar scoala online nu stiu pana cand se va face. oricum noi, la clasa mea, nu facem mare lucru, in afara de faptul ca profesirii ne trimit lectiile pe grupul de whatssapp, dar sa fim sinceri cine le copiaza in caiet? Bafta!

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Probabil sapt asta si max cealalta