| Nimeni91 a întrebat:

Buna dragilor! La scoala mea am aflat ca e posibil sa invatam continu in scenariu rosu, online total. Aveti idee, daca sunteti in aceeasi situatie, cum se sustin tezele semestriale in sistem online?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nimeni nu stie deocamdata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca o sa fie cazul de asa ceva, o sa stabileasca fiecare profesor cum. Nu ar trebui sa te gandesti la asta de acum, numai la teze nu ma gandeam eu cand eram prin scoala :/ (din octombrie).

| Nimeni91 explică (pentru DoarBogdan):

Da, stiu,nici eu nu ma preocupam cu asa ceva in anii trecuti,dar acum,online,? profesorii mei sunt tare exigenti,pun absente chiar daca poti dovedi ca ai o problema si nu cred nimic, predau si dau teme multe. Pun note,mici sau mai mari,insa,acum, se face o diferenta uriasa intre copii, ca de exemplu intre noi, o parte din clasa, si copii profesorilor, colegii nostri, care sunt asigurati.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Nimeni91):

Inteleg. Si eu ma simteam prost cand vedeam ca nu este corectitudine in ceea ce priveste distributia nostelor si asa mai departe. Unii primeau aiurea, altii primeau mai mari degeaba si tot asa.
Dar pot sa iti zic, la fel cum mi-au spus si mie candva altii, NU conteaza laughing. Conteaza doar media pe care o sa o ai la bac, dupa sa intrii la facultatea pe care o vrei. Atat. Nimic mai mult. Notele nu inseamna nimic.

Bafta sa ai! ^_^