| oannabomboana a întrebat:

Aveti idee de cateva activitati care sa se desfasoare in cadrul scolii? Imi puteti enumera cateva?

Răspuns Câştigător
| lady_9246 a răspuns:

Buna! eu sunt membra a consiliului judetean a elevilor! ex de activitati:
1. ziua profesorului de ex. faceti diplome pentru cel mai sincer profesor etc
2. ziua voluntariatului ex:elevi sa ajute prin scoala
3. un atelier unde se poat face de ex:picturi, lucruri din ceramica, felicitari etc
4.schimb de experiete cu alte scoli
5. ziua elevului unde ati putea sa participati de ex la intreceri sportive etc iar castigatorul sa primeasca un premiu

sper sa-ti fie de folos :*

3 răspunsuri:
| schlau a răspuns:

1. fara telefonae deschise la ore
2. fara droguri, fara tigari, fara cutite, etc.
3. fara haine de rapp, emoist, etc.

| OmuVerde a răspuns:

Ateliere de creatie (de exemplu sa confectionati obiecte decorative din materiale reciclabile, pe care sa le vindeti si sa strangeti fonduri pentru diverse activitati- de exemplu, plantat de pomi), cenaclu de poezie, trupa de teatru, etc.

| RMihai a răspuns:

Lapte gros, capra noua, carti, chiulitu cam atat aa mai sunt serbarile de sf de an excursiile