| conrob a întrebat:

Aveti vreo idee pana cand sunt inscrierile la academie? Dar la agenti? Cand ma duc sa ma inscriu la academie in ziua aia ma inscriu si la agenti? Pot sa ma inscriu doar la academie iar dupa ce pic sa ma inscriu la agenti? Fac asta pentru ca la agenti nu stiu sigur unde as putea sa dau! Vreau cat mai multe pareri! E o munca in plus daca ma inscriu la agenti apoi? Adica trebuie iar sa fac fisa medicala si etc. sau e acelasi lucru daca ma inscriu la agenti apoi?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti toate raspunsurile pe site-urile oficiale ale Academiei de Politie sau scolii de agenti unde vrei sa mergi, precum si la compartimentul Resurse umane de la IPJ din judetul tau.