| Dragosgan a întrebat:

Azi am dat evaluarea nationala la limba romana si cred ca am facut o greseala.Eu am doua prenume si mi-am scris decat unul, primul.Dar trebuie sa mentionez ca in sala nu mai e nimeni cu prenumele meu si pe al doilea nu aveam unde sa il scriu.Credeti ca se poate sa imi anuleze lucrarea?

2 răspunsuri:
| Tobiii a răspuns:

Stai calm, nu se va intampla nimic, ai scris doar 1 prenume, doar daca mai e cineva cu acelasi nume si prenume ca tine in scoala ti s-ar putea intampla ceva, dar stai calm ca nu ti se va anula lucrarea big grin

| tvdd9 a răspuns:

Nu se intampla nimic.
Mai ales daca nimeni din sala nu mai avea prenumele tau. S-a mai intamplat si la mine dar nimic important! Nu ti se anuleaza, stai chill. Fundita?