| Tiger7777 a întrebat:

Azi am facut o mare realizare, ci anume m-am uitat in barem si am vazut ca iau 10, 00 la mate big grin. Voi cat luati din punct de vedere al baremului?

8 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Bravo! Te mandresti ca iei 10 la un examen pentru prosti.

| D3I3 a răspuns:

Vreau și eu norocul ăsta big grin

| DixieP a răspuns:

Si eu frate, si eu. Am vorbit si cu profu' si a zis ca ar trebui sa iau 10. Sunt fericita, nu ma asteptam. Imi puneam mai multe sperante in nota de la romana, dar cred ca m-am inselat. Sper sa obtin macar un 9 la romana, ca sa am media 9.50. big grin
Felicitari! Cu nota asta mare la mate si cu cea de la romana (care din cate spuneai va fi tot mare) intri la liceul dorit. Mult succes pe viitor! big grin happy

| Tiger7777 explică (pentru DixieP):

Mult succes si tie pe viitor, sa intri unde iti doresti si multa sanatate! big grin

| DixieP a răspuns (pentru Tiger7777):

Mulțam'fain! happy

| gardianuf a răspuns:

Ma bucur pentru tine, sa nu fii prea entuziasmat niciodata nu se stie peste ce profesor iti corecteaza lucrarea, multa baftawinking!

| Andersann a răspuns:

Felicitari. Acum alege-ti cu grija liceul in care vrei sa continui si incearca sa te mentii la acelasi nivel si la bacalaureat. Mult succes

| usernume007 a răspuns:

Bv boss!