| Mihay165 a întrebat:

Azi am tezastraight face...stie cineva cu ce sa ma pregatesc...sa stiu mai bine?!

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

La ce dai teza?

| Anndreass a răspuns:

Pai invata formule, definitii, repeta de 7 ori ceai scris in caiet incearca sa faci exercitii acasa singur si ai sa vezi ca ai sa reusesti eu unul iti urez mult succes si sper sa iei 10! bafta

| Mihay165 explică (pentru Anndreass):

Mersi:* sper si eu ca am baftahappybig grin

| Catalina1388 a răspuns:

Azi te pregatesti si azi ai teza? Hmm... trebuia sa acorzi ceva mi mult timp pregatirii. Inarmeaza-te cu speranta si optimism si bazeaza-te pe ceea ce ai invatat. Daca ai invatat...
Oricum, multa multa multa bafta!

| Mihay165 explică:

La romana...scuze am uitat sa scriu