| Zøєy a întrebat:

Cum as putea sa ma pregatesc pentru teza?

Dau fundahee hee

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învăţând, multe exerciţii dar şi pauze de relaxare.
Succes.
Pa, pa.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Păi, stai pe TPU şi ţine caietul pe birou.
Şigur o să iei 10 smug

| BlueBolty10 a răspuns:

Si eu dau azi teza(la mate), si vineri la romana, pe Vineri13hee hee.
Pt mate:Repeta lectiile,fa exercitii, asigura-te ca stii tot ce v-a predat profesoara
Pt romana:invata lectiile, si poti sa faci si la asta exercitii daca vrei si ai timp.

| BlueBolty10 a răspuns:

Succes!

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Invata bine! ce altceva vrei sa faci? thinking

| Bauuuuu a răspuns:

Pai.daca e vorba de romana...inveti lectiile predate si pana la urma pricepi ceva...
daca e vorba de mate. daca nu te poti duce la pregatire, poti intreba un coleg care stie. si poate... iei nota marehappysucces (funda)

| alinuita a răspuns:

E teza la mate sau la romana? Pe ce clasa esti? te ajut, dar raspunde ca sa stiu!