| Alex0125 a întrebat:

Azi toata clasa s-a batut cu cornuri, cu lapte, cu scaune, cu banci eventual sa rupem catedra cum am facut azi. Aa si in plus sa ne batem joc de profesori? E ceva normal ce facem?

14 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Şi te mai miri că eşti urâtă...

| Alyra a răspuns:

Păii,logic că nu e normal! laughing
Cum mai ziceau unii pe-aici: La școală vii ca să înveți.
Deși...și colegii mei de la gimnaziu făceau la fel. laughing
Dar în fiecare zi. tongue
Probabil...au prea multă energie, n-avem ce le face.
O zi bună!

| pwp a răspuns:

Nu,nu e normal.Nu aveti cei sapte ani de-acasa unii dintre voi.

| ombladon a răspuns:

Tine minte:Invatati, nu invatati, profesorul tot atatia bani primeste dar voi o sa ramaneti niste analfabeti ...si nu mai pune intrebari la misto...

| DarQueen a răspuns:

Da, este normal, doar vă trageți din maimuțe, nu?
Practic moșteniți de undeva aceste „comportamente".
În plus, ai scris un text fără sens, deci bănuiesc că nu poți să îți bați joc de profesori, din moment ce nu știi să alcătuiești o propoziție corectă pe care să o incluzi într-o frază.
Ce spui de asta?
Tot profesorii o să fie de vină când nu o să treceți bacul/examenul?

| crmr a răspuns:

Nu

| l1feincolor a răspuns:

Nu prea este normal, dar acelasi lucru fac si colegii mei laughing foarte des. Probabil vor sa se distreze la maxim, sau au luat-o razna la scoala laughing.

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Daca e normal? nu!
De ce? pentru ca la scoala vii sa inveti
Ce se poate intampla? nota scazuta la purtare
Sa stii ca si eu am un coleg care are deja nota scazuta la purtare si il cunoaste toata scoala, inca o prostie si va fi exmatriculat
Mai bine nu participa la "nebuniile" lor. Daca vei participa, vei fi exmatriculata si nu vei mai putea sa mergi la nici o scoala.Chiar vrei sa ti se intample asta?
E doar parerea mea.

| ioana1600 a răspuns:

Buna! nu, nu este normal.gandeste-te ca ceea ce primiti e gratis si va bateti joc! nu sunt nici eu aia care sa stea muta in clasa dar nu se face asa, nu fac asa, acum eu nu mai primesc lapte si corn dar nu am facut niciodata ceea ce faceti voi! De luat la misto profii, nu stiu ce sa zic.se intampla si in clasa la mine :p am colege mai tupeistelaughing suntem 19 fete si 1 baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea este normal.Scoala trebuie sa fie un loc educational nu de bataie, sau bar.Va recomand sa va linistiti ca va putet trezi cu nota scazuta la puratare si daca afla parintii e rau.Linistiti-va,relaxati-va,ca nu aveti un motiv pentru care sa va bateti la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un afis pe sosea, in fata scolii primare din sat. E cam ruginit, de pe vremea Aliantei DA, scrie pe el: "Aici sunt banii dumneavoastra".
Se pare ca nu.

| AnonimKidd a răspuns:

Daca se mai repeta s-ar putea sa aveti nota scazuta la purtare.Fii atent!

| Sellena a răspuns:

Cat de redus/a sa fi sa pui intrebarea asta raised eyebrows? Cand o sa cresti o sa iti dai seama ca nu lucrurile astea de "smecher/a" te fac interesant/a. happy Si in plus, asa cum a spus si @ombladon profesorii nu au nimic de pierdut, va suporta 50 de min/ zi si pleaca, dar voi o sa aveti mult de suferit, si sunt convinsa ca majoritatea dintre cei care fac scandal la ore si "isi bat joc de profesori" la sfarsitul anului plang in fata lor si ii roaga sa ii treacawinking. Asa ca sfatul meu este sa terminati cu fitele acestea ca nu demonstrati nimic. happy

| Stavarachi_Carolina_1998 a răspuns:

Nu este normal ce ati facut. pentru ca unei oameni pot sa faca in asa fel ca sa va alunge.