| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

Bacalaureat tehnologic matematica!
Cum v-i s-au parut subiectele? Ce nu ati facut?

4 răspunsuri:
| adelinna21 a răspuns:

Sincer au fost usoare.ma asteptam sa dea mai greu. oricine ar fi putut face sub 1 si 2.ar fi trebuit sa fi prea incuiat sa nu le faci.eu am gresit la un subpunct la final.dar tot ma astept la peste 9.50

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru adelinna21):

Si eu am facut tot, dar la sfarsit la exercitiu unde se cerea sa arati ca e concav pe nustu ce interval, la sfarsit am uitat sa scriu. Pe intervalu lalalla e concav.

Ai desenat tabelu de la monotonie cu creionu?

| adelinna21 a răspuns:

Nu.exact acolo m-am incurcat putin la calcule.in rest a fost ok.astept baremul ca sa ma conving

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru adelinna21):

Si eu la calcule, nu intelegeam de ce trebuia sa iasa concav... oricum, sa fim happy ca a fost asa usor si nu ne-a dat un **** la care sa ne rugam sa luam 6