| Randy24_8857 a întrebat:

Bna ziua am trecut clasa a 13-a la liceu scoala pe meseri si as vrea sa ma transfer la un liceu seral, fara frecventa etc din cauza faptului ca m-am angajat si numai pot merge la scoala decat seara sau sambata duminica ceva de genu.Cine ar putea sa ma ajute cu un raspuns concret ce sanse as avea sa gasesc un liceu ceva sa indeplineasca aceste conditi.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Brokencyde_1562 a răspuns:

Pai daca esti din Bucuresti pot sa te duci la fostul vulcan acum Dimitrie gusti are seral din cate am auzit eu chiar un prieten a terminat anul trecut la seral dimitrie gusti este langa kauflandu de langa sebastian daca nu esti din Bucuresti nu stiu trebuie sa spui si tu de unde esti pnm...

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vrei sa ghicim unde locuiesti? Oricum, du-te la Inspectoratul Scolar Judetean ori uita-te pe site-ul oficial al acestuia la licee, la fiecare este indicat ce forma de invatamant au - zi, seral, cu frecventa redusa. Succes si numai bine!