| anonimyyyyyyyy a întrebat:

Bun...deci....Maine am Simulare la Matematica si as cam vrea sa stiu ce ar trebui din ce ar trebui sa invat? happy
Sorry categoria, dar este cea mai vizionata big grin

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Auzi dar profesor care sa-ti spuna nu ai? Aia vin la scoala doar pentru salariu?!

| anonimyyyyyyyy explică (pentru Cristiann25):

Nici ca ar interesao laughing, Are ochii doar pentru un copil istet de la noi din clasa, si nu fiti rautaciosi ca nu sunteti mai istetihee hee

6 răspunsuri:
| BunaciuneaTPU a răspuns:

Te angajez eu la mine la bordel, acolo n-ai nevoie de matematica.

| EmanuelaRitisan a răspuns:

Pai daca e simulare si e pentru bac logic ii din ce dai si bacu. deci din tot... ma rog depinde de profesor.

| LuigiBU a răspuns:

Stai, ma, linistit ca oricum nu iei bacu'. Daca pana astazi nu stii ce ai de invatat, n-ai nicio sansa.

| anonimyyyyyyyy explică (pentru LuigiBU):

Si auzi ma pricopsitule, sunt clasa a 8-a nu clasa a 12-a

| LuigiBU a răspuns (pentru anonimyyyyyyyy):

Imi cer scuze, nu stiam ca si in clasa a 8-a se fac simulari. Totusi, ramane acelasi lucru.