| laAAal a întrebat:

A ajuns si momentul in care trebuie sa ma hotarasc la ce facultate vreau sa dau si eu sunt in dubii.. nu stiu unde sa dau si as avea nevoie de ajutorul vostru. La ce profil sa ma duc? mie imi place foarte mult matematica si desenul dar am renuntat la arhitectura pentru ca nu m-am pregatit pentru asta. As dori tot undeva pe aici dar fara sa dau admitere. Media mea de la bac este de 7.55 dar nu conteaza daca ajung la buget sau la cu taxa

1 răspuns:
| Roseeeldfki23 a răspuns:

Ai putea sa optezi pentru facultatea de Finante-Banci, asta in cazul in care ti ar placea sa lucrezi la birou, sau la o facultate de Inginerie, dar trebuie sa stii si Fizica
.