| Msk2002 a întrebat:

Buna TPU! Am nevoie de ajutorul vostru. Zilele aste am avut bacul. Voiam sa merg la facultatea de informatica la care intram pe dosar doar ca nu prea m-am descurcat la info, mi s-a parut destul de greu. Media de admitere o sa imi iasa undeva in jur de 7 dupa calculele mele si nu cred ca o sa intru la info. La ce facultate decenta as putea merge cu media asta? As vrea o facultate care sa imi asigure oarecum un viitor. Nu vreau la facultate cu admitere deoarece nu am apucat sa ma pregatesc deloc.

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu exista facultatea sa iti asigure un viitor. Nici macar "oarecum". Totul depinde de tine, daca esti dispus sa muncesti poti sa iti asiguri viitorul cu orice fel de facultate.

Tu stii mai bine decat noi ce iti place. Eu de exemplu ti-as recomanda facultatea de biotehnologii de la uasmv. Absolventii ei sunt destul de cautati si se castiga bine.

Dar repet, gandeste-te ce iti place sa faci, e important.

La info, cu 7, nu ai sanse din pacate

| Crackman a răspuns:

Te duci la militari de orice fel... lucrezi pentru stat pana ieși la pensie
Recrutează orice este disponibil

| dinaprilie a răspuns:

La ce facultate de info intrii doar cu dosar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la info, poate intri