| Larrissa21 a întrebat:

A dat cineva examen la Facultatea de Medicina si Farmacie Carol Davilla din Bucuresti? Daca da, cum vi s-a parut si cam ce subiecte au fost?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Anul trecut au fost subiecte cu un grad mai ridicat de dificultate pentru ca s-a pus accent pe detalii. Oricum, daca stiai materia nu aveai probleme. Daca vrei subiectele de anul trecut, da-mi o adresa de mail si ti le trimit-am varianta cu proba la alegere chimie.
Daca vrei subiectele de la chimie din 2007-2008 pana in prezent, ele se gasesc in cartea de grile de la poarta facultatii.

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Subiecte se dau din tot si in general la poarta facultatii sunt de vanzare cele ce s-au dat cu un an inainte. Dificultatea depinde mereu de cat de mult inveti.

| R0co3 a răspuns:

Au fost medii pentru mine