| inna07 a întrebat:

A-si dori si eu niste informatii despre facultatea din Cluj de politehnica; informatica. Am incercat sa caut pe net insa rezultatele nu prea m-au multumit. Orice alta informatie este bine venita. Nu stiu mai nimic, am auzit doar ca este o facultate buna. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Matt24 a răspuns:

Se numeste Facultatea de Automatica si Calculatoare, Facultatea de Informatica este la Ubb. Iti las linkul spre calculatoare, poate te ajuta.
http://ac.utcluj.ro/index.php/home.html