| justME_5139 a întrebat:

BunA! A-ti putea sa-mi dati niste exemple va rog frumos pentru o compunere cu titlul ' Creatia este un joc, o aventura 'mersi mult:* >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| babygyrl a răspuns:

Pai poti sa scrii ca in mintea unui copil poti gasi usot imaginatie, dar si acel copil trebuie sa isi doreasca sa faca ceva. Poti scrie usor ca daca intri putin in lumea imaginatie iti vin repede in minte multe lucruri interesante, si de aici imaginatia nu are limite. Ea poate sa te duca departe, sa te poarte in tot felul de jocuri periculoase, de dragoste, de orice fel.Creatia chiar este un joc al mintii, care de duce pe taramuri necunoscute.Este o adevarata aventura, prin care treci doar cu minte, nu si cu corpul. Sper ca iti e de ajuns. fundita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
cauta in google
nu intreba copii ca nu stim nici noilaughing! bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti Bianca! Sunt eu Valentina! happy big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaada