| d3n1sutz4 a întrebat:

Acum e perioada de reinoire a consiliului elevului la nivel de scoala.As vrea sa va intreb pe cei care stiu sigur daca cei care vor sa candideze la postul de director al unui departament trebuie sa se inregistreze si online pe situl wedu.Mentionez ca am incercat sa ma interesezpe acest site, dar nu am obtinut nici un raspuns concret.multumesc anticipat

1 răspuns:
| Iuliano_Mircea_1994 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te inregistrezi eu doar am vorbiit cu directorul adjunct al scolii, funda?