| roZatoare a întrebat:

am auzit ca de la anul va intra in vigoare o lege ce impune uniforma in licee, ati putea sa imi spuneti mai multe daca stiti? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu se stie! --- anul viitor va fi alt guvern, alti ministrii, alte idei si desigur, alte acte normative. Vom trai si vom vedea!

4 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Nu cred ca va fi impusa uniforma in toate scolile. Eu nu am auzit nimic despre asta inca.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| CreierSupersonic a răspuns:

Faza cu uniforma se discuta in fiecare an, discutiile incep de obicei din iulie happy pana acum nu exista o lege care prevede asa ceva, la liceul la care sunt eu e obligatorie pentru ca asa vrea directiunea...sunt sigur ca nu o sa fie obligatorie, stai calmhappy

| DraGutZUul a răspuns:

Frate, unele licee au uniforma obligatorie iar altele nu

| Nokturnal a răspuns:

Asa au spus si de anul acesta. Si uniforma nu a fost impusa in toate liceele.