| MiSSyoUNow a întrebat:

Am auzit niste "ghicitori" care sunau asa : "Un barbat intra in restaurant si cere chelnerului carne de pinguin. Gusta si iese afara. Suna la telefon, vorbeste, si apoi se sinucide. De ce s-a sinucis barbatul? Pentru a afla ai voie sa pui intrebari la care sa ti se raspunda doar cu da sau nu. ". Ati inteles la ce ghicitori ma refer? Dati-mi si mie un site pe care pot gasi mai multe. Funda dare si vot! happy :*

Răspuns Câştigător
| Anee0 a răspuns:

Http://teste.haios.ro/teste.php?lang=ro&id=21&sct=201 Uite aici, sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| bladee a răspuns:

Barbatul acesta cand era copil, avand o varsta frageda in jur de 8 ani a fost intr-o croaziera cu parintii, respectiv mama si tatal lui.
Vaporul s-a scunfudat dar, el impreuna cu tatal si mama lui au ajuns teferi pe o insula pustie, mama sa ca sa poata supravietuii l-a omorat pe tatal copilului si l-au mancat, mintindu-l pe copil ca a mancat carne de pescarus.
Cand s-a dus la restaurant a realizat ca carnea de pescarus are alt gust.
A iesit afara a sunat-o pe mama sa ce a mancat pe insula cand era copil si mama sa i-a spus ca l-a mancat pe tasu.
Si pe urma s-a sinucis.