| ChuChu a întrebat:

Buna!~ Am cateva intrebari despre bursa pe care o primesti pentru facultate.Eu sunt la un liceu de arta la clasa de "Arte plastice" si sunt curioasa daca la liceu de arta primesti o astfel de bursa. Daca da, cat trebuie sa fie media? Si pot alege sa plec in orice tara? Adica nu e neaparat sa fie in Europa?
M-as bucura foarte mult daca mi-ati putea raspunde la intrebari xD

Răspuns Câştigător
| AllexDmi a răspuns:

Da poti primi o astfel de bursa indiferent de liceu sau profil.Tot ceea ce conteaza este sa ai o medie mare(care depinde de facultate). Poti urma o facultate in strainatate unde pentru rezultate bune primesti bursa, ba chiar esti angajat cu jumatate de normal in timpul vacantei. Sper ca te-am lamurit acum. Succes la invatat!

1 răspuns:
| Bubbico a răspuns:

Scuze ca iti pun la randul meu o intrebare, dar la ce liceu esti, cumm se numeste?