| cristinapintilie a întrebat:

am ctit mai de mult o carte cu o fata care era in scaun cu rotile si se indragosteste .aveti idee numele ? mi s-a sters total din minte .am citit o jumate si dupa am inapoiat o deoarece nu era a mea ...si acum m-a apucat dorul .nu pot afla numele ei pentru ca m-am certat cu prietena mea de mult .cea care detinea cartea ...va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Dupa ceva cautari subscriu la ce a spus si colega de mai sus happy

| Georgi86 a răspuns:

Prietena lui Heidi era intr-un carucior cu rotile, dar din cate stiu eu nu se indragosteste, ca era carte pentru copii si intr-un final reuseste sa mearga

| paula_8561 a răspuns:

Cartea cred ca se numeste "Heidi, fetita muntilor"

| cristinapintilie explică (pentru paula_8561):

Dar heidi nu era in scaun cu rotilesad