| ButterflyGirl98 a întrebat:

Am de copiat la dirigentie niste reclame orice fel nu conteaza dar nu gasesc nicaieri. Am nevoie de ajutor vreau textele unor reclame cur ar fi cremita etc. Dau fundoi! helppppp

Răspuns Câştigător
| alxp a răspuns:

Cauta pe youtube ca o sa gasesti cate vrei si no sa stii pe care sa o alegi! pentru ce exista netu?

2 răspunsuri:
| FuLGuLeTzZ a răspuns:

Aia cu kinder bueno ...cu masini stiam una dar am uitat...si mai uita-te la televizor big grin

| JessicaCoco a răspuns:

Aqua Carpatica > cea mai pura apa minerala carbogazoasa din lume