| suiramikkk a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de ajutor, am tot cautat pe net la facultati sa vad daca mai sunt locuri la buget dar gasesc doar din prima sesiune, eu am luat acum bacul si nu gasesc nicaieri, tin sa specific ca vreau la Asachi (Iasi) pe Hidrotehnica, asta fiind prima, dar as vrea sa vad unde mai sunt locuri la buget.

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Slabe sanse sa mai fie locuri libere in a doua sesiune la buget. cel mai bine ar fi sa astepti un an. pana atunci te angajezi si castigi niste bani pentru facultate si poate te gandesti mai bine unde vrei sa dai, sa nu faci o greseala happy