| fulgulet a întrebat:

Buna
Am de facut o compumere in care trebuie sa stau de vorba cu Adolf Hitler si sa il conving sa nu inceapa primul razboi mondial...As vrea niste idei doar cum sa incep, in rest ma descurcbig grin

4 răspunsuri:
| Cretzule a răspuns:

Hitler a inceput cel de Al Doilea Razboi Mondial nu primul laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te descurci, de ce iti faci temele pe TPU? Este interzis.Numai bine.

| AdolfHitler1889 a răspuns:

Am inceput al Doile Razboi Mondial nu primul rolling on the floor

| sylarz a răspuns:

Mai bine il convingi sa execute nu numai tiganii si evrei, il convingi sa ii execute si pe romani laughing poate acum eram si noi portoricani prin jamaica big grin funda :X