| Madalina_4144 a întrebat:

Am de facut un proiect la istorie intitulat "Istoria crestinismului pana in 426". Am cautat pe internet si nu am gasit nimic. Imi poate spune si mie cineva de unde pot sa gasesc niste informatii despre acest subiect? Va roog puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Kodokuna a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Cre%C8%99tinism

Selecteaza informatiile pana in anul 426.

| dragoshmusic a răspuns:

Pai... cauta in manual. vezi ce s-a mai intamplat in 426 cere ajutor de la prof. ii zici ca nu ai gasit informatii sau mergi la biblioteca si intreaba acolo... funda?batting eyelashes