| Geannni a întrebat:

BUNA! Am de scris un articol de 20 de randuri referitor la o tema din viata anului scolar, pe care il voi publica intr-o revista de adolescenti.Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| adelaina a răspuns:

Am scris si eu un articol asemanator, dar n te pot ajuta, dr iti dau un inceput:
O zi mohorata de toamna.Eu si colegele intram in clasa mica si intunecoasa.Incepem ora de biologie in care ne explica despre multe multe lucruri.Intre timp Ana si Adina schimba bilete intre ele.
In loc de Ana si Adina poti pune niste coolege deale tale.
FUNDA?