| Mar_Mar_1995 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu un titlu pentru un articol de cercetare cu tema Violenta in domeniul profesional?

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

SENZAȚIONAL

NAȘUL MANELISTULUI VASILE CABANOS A CĂLCAT CU MAȘINA 2 ANGAJAȚI pe care i-a băgat la crematoriu șî i-a îngropat sub autostradă!

Pentru oamenii își cereau banii!
Bani pe care acest patron i-a pierdut la poker cu o zi mai inainte!

Miliția și autoritățile nu intervin!

De ce nu intervin pentru că el a fost în garda de corp a președintelui x
și se trage de șireturi cu primarul pușcăriaș Euxinus Graunțe
cu care a fost coleg la
ANTI MAFIE șî Serviciul Secret numarul 7

Acestă faptă abominabilă este folosită de el în loc de plata salriilor pentru a le fi de invățătură de minte INGINERILOR ce încă mai muncesc ca și sclavi mielușei la acea firmă chiar și în ziua de azi!

Acesști oameni acum în anul 2020 trăesc de 6ani în sclavie si teroare chiar în România

iar când îndrăznește vre-unul să spună că vrea salarii i-se spune că să înțeagă că mașinile din parcare sunt cumpărate în leasing in banii pe care i-ar fi meritat el ca și salariu!

Daca cumva îndrăznește cumva vreun inginer care are școli experiență și multe diplome în domeniul sistemelor de securitate
să spună ca alarmele de la firma KD_ sunt extraordinar de proaste
că marfa este proastă rău și de multe ori sunt gata defecte de noi

patronul acestei firme de securitate le spune ca el dăduse faliment și a luat două grenade și că s-a dus la firma Ast__ cu grenandele respective șî că le-a cerut ca să îi dea marfă fără bani altfel se sinucide pentru că el chiar nu mai are nimic de pierdut

iar acum oricine spune despre marfa aia ca este marfă proastă să înțeleaga clar că el o ia ca pe o ofensă personală ca și când ar fi spus de spre fratele lui că este homosexual!

Și îl sună defață cu toțî sclavii pe primarul euxinus bile în pușcărie și senzațional el chiar răspunde și face o afacere cu el prin telefon să îi iasă primarului respectiv 5000 euro partea lui pentru ca să cumpere primaria respectivă vopsea reflectorizantă pentru marcajele rutiere.

Folosind acest lucru ca să le atate angajaților lui că încă este jmecher

înafară de asta el personal a lucrat si undeva unde avea acces în telefoanele oamenilor și acum nu știu de ce înca i-a mai ramas drepturi sa rasfoiasca prin telefoanele oricarui om
asa ca le umbla prin telefoanele angajatilor doar asa ca sa faca caterinca de ei si ca sa le arate ca el inca are puterea!
ca sa ii tina sub teroare!

Inginerilor acestia le este frica sa plece de din acesta teroare.
si chiar azi ei muncesc unii la instalari de alarme altii la call center
altii in centrală dispecerat
ca i-a făcut sclavii lui

le mai da din cand in cand niste parizer sau salam victoria si cate o bere gen de 50 lei in total la 2 ingineri si 2 tehnicieni sa mannce la o masa cand ii trimite in deplasare.
in rest nu le ofera niciodata nici un fel de bani.

Si oamenii muncesc monteaza usi control acces pontaj alarme trunketi...
si in loc de bani primesc amenitari ca au si ei copii si ca poate sa le faca rau la copii
si le este frica sa plece
asa ca au ramas sclavi prinsi in acest joc in care se imbolnavesc tot mai rau pe zi ce trece
au si ei chirii de platit au de platit totul pentru copii dar le lasa doar pe neveste

complicat si le este frica sa meaga undeva sa spuna cuiva

pentru ca acest patron se da mare cu poze cu poze cu forul presedinte
si le spune sa marga oriunde vor ei sa faca orice fel de reclamatie pentru ca el o sa dea 800 lei spaga si gata va scapa
de cat sa platesaca atatea salarii
si daca ala care ii vine in conrol nu vrea spaga o sa dea spaga la altul care este seful sefului lui

TOATA ACESTE LUCRURI NU AU NICI O LEGATURA CU VIATA REALA
ORICE ASEĂNARE ESTE PUR ÎNTÂMPLĂTOARE!