| Tol_Adelin_2000 a întrebat:

Am depus o cerere de transfer înainte cu 2 săptămâni de încheierea semestrului întâi.Am îndeplinit toate condițiile iar media mea a fost peste 9, mi s-a spus ca nu mă pot transfera deoarece sunt prea multe cereri de transfer și astazi aflu ca s-a transferat cineva la profilul la care am vrut să mă transfer. Eu sunt la științe ale naturii și am vrut să mă transfer la filologie. Sunt clasa a-11-a.Vă rog sa mă lămuriți are cineva drept de transfer înaintea mea, adică cei din afara școlii sau de la alt profil?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aprobarea trtansferului depinde de CA al liceului respectiv si doar acesta are dreptul sa aprobe sau sa respinga transferul.

| Victoria18 a răspuns:

Pai daca acel cineva o fi avut pile...