| denisaioana a întrebat:

am facut 3 ani facultatea de stiinte economice,fb, in anul 3 am ramas cu niste restante si am intrat in an suplimentar dar nu am reusit nici atunci sa ma duc sa imi dau restantele.trebuie sa repet anul 3? sau nu se iau in calcul deloc cei 3 ani? astept un raspuns.multumesc anticipat.

1 răspuns:
| RzzV a răspuns:

Cei 3 ani tot timpul se vor lua in considerare, nu ai cum sa pierzi anii care i-ai facut deja. In caz de pici un an trebuie doar sa recontractezi acel an picat.