| yone83 a întrebat:

Buna am facut un curs in 2009 la scoala hilda din Bv si nu am reusit sa-mi scot diploma ca nu sunt din oras, problema este ca aceasta scoala s-a inchis si nu stiu unde sa merg sa intreb ca am fost acolo unde a fost scoala si nu au nici un anunt nimic, mentionez ca am dat examen l-am si luat doar diploma nu am luat-o ce as putea sa fac? Multumesc si astept informatii poate mai sunt persoane in cazul meu

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi in BV. la Arhivele Nationale! Faci o cerere si ti se va elibera! Bafta!