| yone83 a întrebat:

BUNA ZIUA am si eu o intrebare,,, am facut un curs de coafor la scoala hilda in 2009 si nu am reusit sa-mi scot diploma ca nu sunt din oras, am vreo sansa sa primesc acea diploma si daca da, de unde as putea sa o iau? multumesc mult si astept raspunsuri.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Diploma o primesti de la scoala unde ai facut cursul ori de la AJOFM(daca aceasta a organizat cursul), bineinteles daca ai trecut la examenul de absolvire a cursului. Numai bine!