| spaikizz a întrebat:

Am gasit un site foarte bun d einvatat limba engleza si am zis sa vi-l spun si voua, daca va intereseaza. http://www.engleza.biz/index.html
O zi buna!

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Multumim ca te gandesti si la altii!

| carla2010 a răspuns:

E o porcarie, recomand aca-demia group pentru meditatii la engleza. eu am facut cu un profesor de acolo si acum sunt as la engleza. profesorii vin la cursanti acasa, ceea ce mi se pare un alt avantaj. profesoara cu care am facut eu a avut multa rabdare cu mine. cursul pe calculator nu se compara cu profesorul de langa tine care iti explica